Kibice > Mazowieckie Ekipy > Mszczonowianka Mszczonów

Herb Mszczonowianki Mszczonów

KS MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW


Rok założenia: 1957

Zgody: ---

Układy: ---

Kosy: Amur Wilga

Młyn: 30

Fan-Cluby: KS Mszczonowianka

Grupy: ---

Ziny: ---

Flagi: barwówka, 1957, i dwie flagi na kijach

Najliczniejszy wyjazd:
na Amur Wilgę - 50 osób

Internet:
http://www.ksmszczonowianka.pl/nowa/start.php

Opinia o Świcie i jego kibicach: stosunek neutralnyMszczonowski Klub Kibica powstał z inicjatywy 4 osób na sam koniec sezonu 2006/2007. Pierwszy doping poprowadziliśmy na meczu z KS Warka, było wtedy 6 osób. Początki, były trudne. Potem było już coraz lepiej, na ostatni mecz do Zwolenia pojechała 40 osobowa grupa z Mszczonowa. Widząc nasze zaangażowanie i serce, jakie wkładamy w doping nasz ,,młyn" zwiększał sie z meczu na mecz. Od sezonu 2007/08 ruszyliśmy pełną parą. Kulminacyjnym momentem był mecz z Amurem Wilgą, na który pojechało ok. 50 kibiców. Byliśmy bardzo zadowoleni, ze pomysł z zawiązaniem grupy kibicowskiej wypalił. Nastepnie było coraz lepiej. Do Radomia, gdzie podejmowaliśmy lidera czyli miejscową Broń wybrało się ok. 30 kibiców ze Mszczonowa. To spotkanie było dla nas bardzo ważne, gdyż zwycięstwo dawało nam pierwsze miejsce w lidze. Niestety, ta konfrontacja zakończyła się dla nas niekorzystnie. Mszczonowianka dosyć nieszczęśliwie przegrywa 3:1, przez co spadamy na 3 miejsce. Ta porażka nie zatrzymała naszego dopingi i po skończonym spotkaniu wszyscy ochoczo śpiewali ,,Nic się nie stało! Naprawdę nic się nie stało!". W drodze powrotnej dało się jednak odczuć żal i niedosyt. Cóż, taki jest sport.
Na mecze, w których Mszczonowianka występuje w roli gospodarza, przychodzi ok.30-50 aktywnie uczestniczących w śpiewaniu kibiców. Posiadamy własne, unikatowe szaliki. Na kazdym meczu u nas zbierane są pieniądze na oprawę.
W naszych oprawach można zobaczyć m.in. świece dymne, race, konfetti, serpentyny, stroboskopy i duże ilości saletry. Posiadamy 4 flagi : barwówkę, 1957 i dwie na kijach.
Nieustannie staramy się werbować do naszej grupy nowych, szukających emocji kibiców.

Do galerii: