Kibice > Mazowieckie Ekipy > Czarni Węgrów

herb Czarnych Węgrów

Czarni Węgrów


Rok założenia klubu: 1944

Zgody: ---

Układy: ---

Kosy: ---

Młyn: 20-70 osób

Fan cluby: ---

Grupy: ---

Ziny: ---

Flagi: Czarna Strona Miasta, Ultras Devils, dwie osiedlowe, Black Elite Tourist, Narodówka

Internet: www.czarni-wegrow.futbolowo.pl

Opinia o Świcie i jego kibicach: Trudno powiedzieć bo spotkaliśmy sie tylko raz na meczu Pogoni Siedlce z Radomiakiem, ale ogólnie na +. FC Legii, młyn zawsze na dobrym poziomie mimo kryzysów, pomoc przy ściąganiu flag Broni Radom :) itp.

Za nasz oficjalny początek przyjmujemy mecz Czarni Węgrów - Amur Wilga, który odbył się 13 maja 2007 roku. Od tamtego momentu ruch kibicowski w naszym mieście zaczął się prężnie rozwijać. Wspieramy nasz zespół zarówno na wyjazdach jak i u siebie. Na naszym stadionie w młynie znajduje się przeciętnie 30-60 osób, natomiast na wyjazdach 20-40 osób. Wyjątkiem był mecz w Łochowie, na który to pojechała rekordowa liczba osób: około 140. Od początku działalności zaliczyliśmy wszystkie wyjazdy, kilka razy wspieramy Pogoń Siedlce na meczach u siebie jak i na wyjazdach. Raz w 2 osoby wybieramy się na wyjazd z Orlętami Łuków.

Głównie działamy jako ekipa ultras. Na początku stawialiśmy na ilość prezentacji, ale od niedawna postawiliśmy na jakość, co raz dało nam 13 miejsce w rankingu polskich opraw.